E-Magazín

Luxusné posteľné návliečky, po akých túžite!

Navliecky a ich žehlenie

Kvalitný a dostatočne dlhý spánok si v dnešnej dobe dopraje iba málokto z nás. Môže za to uponáhľaná doba, kedy sa počas dňa nezastavíme a večer prídeme domov totálne vyčerpaní. Čakajú na nás však ešte domáce práce, úlohy s deťmi  či príprava večere. V ideálnom prípade by sme si mali dopriať 7 až 9 hodín kvalitného spánku. Môže to byť individuálne v závislosti od veku, fyzickej a psychickej zdatnosti či náročnosti zamestnania. Z výskumov však vyplýva, že väčšina z nás spí priemerne 5 až 6 hodín denne. I keď je to málo, za tento krátky čas môžeme kvalitu nášho spánku výrazne ovplyvniť. Pomôžu nám k tomu napríklad kvalitné posteľné navliecky či ideálna teplota v miestnosti.

Doprajte si luxusné návliečky, ktoré sú príjemné na dotyk!

Navliecky v bielej farbe
Návliečky aj na vankúše

Poznáte ten pocit, keď si ľahnete do posteľných obliečok, ktoré sú vyrobené z umelého materiálu? Nič príjemné, však? Kvalitné posteľné návliečky by mali byť rozhodne vyrobené z čisto prírodného materiálu. Zároveň platí, že takéto posteľné obliečky nepatria medzi najlacnejšie na trhu. Biznis s posteľným prádlom je pomerne rozšírený, ale určite sa nenechajte zlákať príliš nízkou cenou. Luxusné posteľné návliečky by mali mať na svojom obale či v popise napísané, z čoho sú vyrobené. Ideálnym materiálom je damašek, hodváb, satén alebo flanel. V letných mesiacoch sa príjemne vyspíte v hodvábnych či saténových posteľných návliečkach. Sú na dotyk veľmi jemné a navyše dokážu príjemne schladiť. Damaškové posteľné obliečky sú univerzálne a hodia sa celoročne. Sú naozaj vysokokvalitné, husto tkané a vydržia vám roky ako nové. Flanelové obliečky sú zase ideálne na zimu. Vyznačujú sa väčšou hrúbkou, a preto vás počas zimy príjemne zahrejú. 

Luxusné posteľné návliečky dokonale oživia vašu spálňu

Posteľné prádlo by malo byť v prvom rade funkčné, avšak môže spĺňať aj estetickú funkciu. Na trhu sú dostupné nádherné farebné prevedenia posteľných návliečok, ktorými si dokážete doplniť vašu spálňu a vytvoriť tak interiér podľa vlastných predstáv. Blíži sa leto a tak siahnite po farebných kúskoch s letnými motívmi. Máme pre vás jeden tip. Kvetinovým vzorom rozhodne nikdy nič nepokazíte. Hľadáte kvalitné posteľné návliečky, ktoré vám vydržia roky ako nové? V tom prípade kliknite na webovú stránku https://www.luxusna-spalna.sk/ ešte dnes!