E-Magazín

All in one PC je výhodným riešením

All in one pc s myškou

Ak uvažujete, či si kúpiť veľký stolový počítač so samostatným monitorom ale nemáte v pracovni dostatok voľného miesta, výborným riešením by mohol byť all in one pc. Ak ste tento výraz ešte nepočuli, predstavíme vám, čo to je a aj jeho najväčšie výhody. All in one pc je počítačová zostava, pričom všetky komponenty sú ukryté v monitore. Hlavnou výhodou all in one pc je ušetrenie miesta na vašej pracovnej ploche, v monitore sú už zabudované všetky komponenty ako je harddisk, reproduktory, kamera – tým pádom je monitor o niečo hrubší ako bežný.

Čo je to teda all in one pc?

All in one pc pre podnikateľov
Zapojenie all in one pc do siete

Na stole tak nemáte prakticky žiadne káble, ak si k nemu dokúpite ešte bezdrôtovú myš a klávesnicu, zmestí sa tak aj na malý pracovný stôl. All in one pc je nepochybne aj dizajnovým kúskom, ktorý je ale plnohodnotným počítačom, ktorý je vhodný na bežnú prácu. Ďalšou výhodou je aj nižšia spotreba elektrickej energie. Čo sa týka displeja, môžete si vybrať klasický alebo dotykový, záleží len na tom, čo preferujete.

Ako vybrať all in one pc?

All in one pc sa vyberá rovnako ako aj klasický počítač, čiže podľa operačnej pamäte, veľkosti úložiska a výkonnosti procesora. Na trhu sú all in one pc s mnohými typmi procesorov, záleží, čo na ňom plánujete robiť, či sa jedná o náročného alebo menej náročného užívateľa. All in one pc majú väčšinou základný model grafickej karty, ktoré zvládnu bežné kancelárske aplikácie, pozeranie filmov alebo surfovanie na internete. Tieto počítače majú väčšinou obrazovku s väčšou uhlopriečkou, vďaka čomu je práca s nimi jednoduchšia, pretože na obrazovku sa zmestí oveľa viac. Taktiež dbajte na veľkosť rozlíšenia a počet pixelov, pričom platí, že čím väčší počet pixelov znamená ostrejší obraz. All in one pc by mal mať dostatočný počet vstupov a výstupov, aby ste si mohli pohodlne zapojiť všetko potrebné ako je klávesnica, tlačiareň, myš a externý disk, mal by mať preto aspoň  štyri USB. Ak hľadáte lacnejšiu verziu, môžete si kúpiť repasovaný all in one pc, ktorý má štandardne dvojročnú záruku. Kúpou all in one pc určite neprerobíte a určite oceníte jeho výhody. Ak sa o nich chcete dozvedieť viac, môžete kliknúť na stránku https://www.furbify.sk